Atgal
Rezervacija
tel. +370 64 030609
[email protected]
UŽSISAKYKITE DABAR!

Maršrutai Merkiu

Merkinė - Jašiūnai

Maršruto ilgis - 18,4 km, trukmė - 1 diena

    

Maršruto pradžia: Merkinės tiltas
Stovyklavietės
Kelionės vidurys: Kačėnų tiltas
Maršruto pabaiga: Jašiūnų tiltas
Lankytinos vietos: Pavlovo Respublika, Vilkiškių dvaras (informacija pildoma)

     

Merkys vingiuoja per Merkinę, kurioje XVIII a. gyvavo garsioji Pavlovo Respublika. Artėdama prie Jašiūnų upė patenka į Jašiūnų ir Paliepių miškų prieglobstį. Nesudėtinga, tačiau ir nenuobodi kelionė supažindins su akį stebinančiu Dzūkijos kraštovaizdžiu, kuris kiekvienam vandens turistui giliai įsirėžia į atmintį. Maršrutas Vingiuoja Merkio ichtiologiniame draustinyje, kuris buvo įsteigtas išsaugoti upėtakių ir kiršlių neršavietes, saugomų augalų ir gyvūnų rūšis bei užtikrinti jų apsaugos būklę. Maršrutą patogu pradėti Merkinėje nuo tilto per Merkį, o pabaigti prie tilto Jašiūnuose. Maršruto eigoje galima rasti ne tik įdomių lankytinų vietų, tačiau ir daug stovyklaviečių, kur patogu sustoti pailsėti. Tiems, kurie nebenori toliau tęsti kelionės ar nori, kad būtų atvežti pageidaujami daiktai, rekomenduojame sustoti prie Kačėnų tilto.

Merkinė - Rūdninkai

Maršruto ilgis - 40,3 km, trukmė - 2 dienos

    

     Maršruto pradžia: Merkinės tiltas

     Stovyklavietės

     Stovyklavietės nakvynei: Pasirinktinai šalia Jašiūnų, Sližiūnų ir Salų

     Maršruto pabaiga: Rūdninkų tiltas

     Lankytinos vietos: Pavlovo Respublika, Vilkiškių dvaras, Jašiūnų dvaras, Šv. Onos bažnyčia, Švč. Trejybės

     bačnyčia (informacija pildoma)

 

Merkys vingiuoja per Merkinę, kurioje XVIII a. gyvavo garsioji Pavlovo Respublika. Artėdama prie Jašiūnų upė patenka į Jašiūnų ir Paliepių miškų prieglobstį. Už Jašiūnų sutinkama nuostabioji Rūdninkų giria. Per ją upė vingiuoja iki pat Varėnos ir Trakų rajonų. Toje dalyje Merkio pakrantėje yra du dideli kaimai – girios bendravardis istorinis Rūdninkų kaimas ir Žagarinė. Nesudėtinga, tačiau ir nenuobodi kelionė supažindins su akį stebinančiu Dzūkijos kraštovaizdžiu, kuris kiekvienam vandens turistui giliai įsirėžia į atmintį. Maršrutas Vingiuoja Merkio ichtiologiniame draustinyje, kuris buvo įsteigtas išsaugoti upėtakių ir kiršlių neršavietes, saugomų augalų ir gyvūnų rūšis bei užtikrinti jų apsaugos būklę. Maršrutą patogu pradėti Merkinėje nuo tilto per Merkį, o pabaigti prie tilto Rūdninkuose. Maršruto eigoje galima rasti ne tik įdomių lankytinų vietų, tačiau ir daug stovyklaviečių, kur patogu sustoti pailsėti, o netoliese Jašiūnų, Sližiūnų ar Salų įsikūrusios stovyklavietės, kuriose galėsite įsikurti su palapinėmis ir praleisti naktį. Tiems, kurie nebenori toliau tęsti kelionės ar nori, kad būtų atvežti pageidaujami daiktai, rekomenduojame sustoti prie Kačėnų, Jašiūnų ar Sližiūnų tilto.

 

Vilkiškės - Jašiūnai

Maršruto ilgis - 10 km, trukmė - 5 valandos

    

     Maršruto pradžia: Vilkiškių tiltas

     Stovyklavietės

     Maršruto pabaiga: Jašiūnų tiltas

     Lankytinos vietos: Vilkiškių dvaras (informacija pildoma)

 

Artėdamas prie Jašiūnų Merkys patenka į Jašiūnų ir Paliepių miškų prieglobstį. Nesudėtinga, tačiau ir nenuobodi kelionė supažindins su akį stebinančiu Dzūkijos kraštovaizdžiu, kuris kiekvienam vandens turistui giliai įsirėžia į atmintį. Maršrutas Vingiuoja Merkio ichtiologiniame draustinyje, kuris buvo įsteigtas išsaugoti upėtakių ir kiršlių neršavietes, saugomų augalų ir gyvūnų rūšis bei užtikrinti jų apsaugos būklę. Maršrutą patogu pradėti Vilkiškėse nuo tilto per Merkį, o pabaigti prie tilto Jašiūnuose. Maršruto eigoje galima rasti ne tik įdomių lankytinų vietų, tačiau ir daug stovyklaviečių, kur patogu sustoti pailsėti.

 

Turgeliai - Vilkiškės

Maršruto ilgis -  km, trukmė - 

    

     Maršruto pradžia: Turgelių tiltas

     Stovyklavietės

     Maršruto pabaiga: Vilkiškių tiltas

     Lankytinos vietos: Turgelių piliakalnis, Pavlovo Respublika, Vilkiškių dvaras (informacija pildoma)

 

Merkys vingiuoja per Merkinę, kurioje XVIII a. gyvavo garsioji Pavlovo Respublika. Nesudėtinga, tačiau ir nenuobodi kelionė supažindins su akį stebinančiu Dzūkijos kraštovaizdžiu, kuris kiekvienam vandens turistui giliai įsirėžia į atmintį. Maršrutas Vingiuoja Merkio ichtiologiniame draustinyje, kuris buvo įsteigtas išsaugoti upėtakių ir kiršlių neršavietes, saugomų augalų ir gyvūnų rūšis bei užtikrinti jų apsaugos būklę. Maršrutą patogu pradėti Turgeliuose nuo tilto per Merkį, o pabaigti prie tilto Vilkiškėse. Maršruto eigoje galima rasti ne tik įdomių lankytinų vietų, tačiau ir daug stovyklaviečių, kur patogu sustoti pailsėti.

 

Turgeliai - Rūdninkai

Maršruto ilgis - 47 km, trukmė -  dienos

    

     Maršruto pradžia: Turgelių tiltas

     Stovyklavietės

     Stovyklavietės nakvynei:

     Maršruto pabaiga: Rūdninkų tiltas

     Lankytinos vietos: Turgelių piliakalnis, Pavlovo Respublika, Vilkiškių dvaras, Jašiūnų dvaras, Šv. Onos

     bažnyčia, Švč. Trejybės bačnyčia (informacija pildoma)

 

Merkys vingiuoja per Merkinę, kurioje XVIII a. gyvavo garsioji Pavlovo Respublika. Artėdama prie Jašiūnų upė patenka į Jašiūnų ir Paliepių miškų prieglobstį. Už Jašiūnų sutinkama nuostabioji Rūdninkų giria. Per ją upė vingiuoja iki pat Varėnos ir Trakų rajonų. Toje dalyje Merkio pakrantėje yra du dideli kaimai – girios bendravardis istorinis Rūdninkų kaimas ir Žagarinė. Nesudėtinga, tačiau ir nenuobodi kelionė supažindins su akį stebinančiu Dzūkijos kraštovaizdžiu, kuris kiekvienam vandens turistui giliai įsirėžia į atmintį. Maršrutas Vingiuoja Merkio ichtiologiniame draustinyje, kuris buvo įsteigtas išsaugoti upėtakių ir kiršlių neršavietes, saugomų augalų ir gyvūnų rūšis bei užtikrinti jų apsaugos būklę. Maršrutą patogu pradėti Turgeliuose nuo tilto per Merkį, o pabaigti prie tilto Rūdninkuose. Maršruto eigoje galima rasti ne tik įdomių lankytinų vietų, tačiau ir daug stovyklaviečių, kur patogu sustoti pailsėti, o netoliese .... įsikūrusios stovyklavietės, kuriose galėsite įsikurti su palapinėmis ir praleisti naktį. Tiems, kurie nebenori toliau tęsti kelionės ar nori, kad būtų atvežti pageidaujami daiktai, rekomenduojame sustoti prie Merkinės, Kačėnų, Jašiūnų ar Sližiūnų tilto.