Apie mus

Ant Neries upės pakrantės slepiasi tikra gamtos oazė, kuri kviečia jus į nuostabų poilsį. Čia rasite jaukią poilsiavietę, tradicinę pirtelę, šilto vandens kubilą ir baidares, suteikiančias galimybę tyrinėti Neries grožį vandens kelyje. Ši idiliška vieta yra vos 25 km nuo Vilniaus miesto, todėl tai puiki galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio ir mėgautis ramybe gamtos apsuptyje.

Poilsiavietė siūlo patogumus, įskaitant galimybę nuomoti visą teritoriją su baidarėmis, pirtimi ir kubilais. Tai puikus pasirinkimas norintiems visiškai pasinerti į gamtos grožį ir aktyviai leisti laiką vandenyje. Be to, lankytojams suteikiama galimybė užsakyti pasirenkamą maistą, leidžiant jiems mėgautis skaniu valgiu be vargo. Ši poilsiavietė tampa ne tik atsikraustymo nuo kasdienių rūpesčių vieta, bet ir maloni erdvė suaugusiems bei šeimoms atrasti gamtos ramybę.

Baidarėmis plaukiama žemąja upės dalimi nuo Papradės iki mūsų stovyklavietės Nemenčinėje, leidžiant jums atrasti Neries upe iki jos šaltinio. Ši nuotykių pilna kelionė įtrauks ne tik patyrusius vandens sporto entuziastus, bet ir pradedančiuosius, nes upės ruožas yra įvairus ir pasižymi įdomiais peizažais. Patyrę instruktoriai pasirūpins jūsų saugumu ir suteiks nepakartojamą galimybę stebėti gamtą iš visiškai naujo kampo. Tai puiki galimybė patirti Neries upės grožį iš vandens perspektyvos.